0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia dhe NATO akuzojnë njëra -tjetrën për prishje të marrëdhënieve

Kremlini sot kumtoi se vendimi i NATO -s për të dëbuar tetë diplomatë nga Misioni i Rusisë në Aleancë i minon plotësisht shpresat për normalizimin e marrëdhënieve midis Rusisë dhe Aleancës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle