0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Runi largohet nga Derbi Kaunti

Golashënuesi më i mirë në historinë e reprezentacionit të Anglisë në futboll, sulmuesi legjendar i Mançester Junajtedit dhe Evertonit, Vejn Runi është tërhequr nga detyra e trajnerit në Derbi Kaunti e cila ka rënë nga liga e dytë në të tretën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle