0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Runi e quajti Mbapen egoist: Në moshën 23 vjeçare i lejon vetes të shtyj Mesin

Ish-lojtari i reprezentacionit anglez, Vejn Runi ka kritikuar lojtarin e PSZH-së, Kilian Mbape për shkak të konfliktit tij verbal dhe fizik me një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, Lionel Mesi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle