0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarri mbi fshatin e Berovës Mitrashincë është vënë nën kontroll

- Zjarri mbi fshatin e Berovës Mitrashincë është vënë nën kontroll dhe për momentin nuk ka rrezik nga përhapja e tij e mëtutjeshme e pakontrolluar, njoftoi komandanti i Njësisë Territoriale Zjarrfikëse të Berovës, Sashko Rumenovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle