0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Rumen Radev: Është me rëndësi të madhe që këto zgjedhje të sjellin shumicë të qëndrueshme dhe të përgjegjshme

- Më 2 tetor do të mbajmë zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare dhe kjo është detyra kryesore para qeverisë kalimtare - organizimi dhe zbatimi i tyre. Këtë e deklaroi sot presidenti bullgar Ruman Radev në takim me përfaqësuesit e institucioneve kompetente për përgatitje dhe zbatim të votimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle