0_Magazinë.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rrugët në rajonin e Dibrës të kalueshme, por me mbetje të borës, rekomandohet vozitje e kujdesshme

Drejtimet rrugore, të cilët janë nën kompetenca të seksionit dibran të Ndërmarrjes publike për mirëmbajtje të rrugëve magjistrale dhe rajonale, janë të kalueshme, por me mbetje të borës, konfirmoi për MIA-n, udhëheqësi Dear Limanoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle