0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rrugët e Shkupit “Nikolla Klusev” dhe “Maksim Gorki” nesër pa ujë

Nesër pa ujë, prej orës 9:00 do të mbeten shfrytëzuesit nga rrugët "Nikolla Kljusev" dhe "Maksim Gorki".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle