0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Rrugët “Cvetan Dimov” dhe “Hristijan Todorovski Karposh” sot pa ujë

Pa ujë sot nga ora 13:20 janë përdoruesit e rrugëve "Cvetan Dimov" dhe "Hristijan Todorovski Karposh" në Çair .

Butoni Kthehu në krye
Mbylle