0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Rrjet nacional kundër dhunës: A i mbron vërtetë shteti gratë viktima të dhunës në familje?!

Rrjeti nacional kundër dhunës ndaj grave dhe dhunës në familje sot përmes një kumtesë ka reaguar lidhur me mosveprimin e Qendrës ndërkomunale për punë sociale (QNPM) në Qytetin e Shkupit në rast konkret kur pas denoncimit nga ana e viktimës edhe pas katër muajsh, deri më sot nuk janë ndërmarrë kurrfarë masash për mbrojtje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle