0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rritje vjetore prej 6,8 për qind të depozitave të përgjithshme dhe 5,2 për qind të mbështetjes kreditore

Depozitat e përgjithshme në korrik shënojnë rritje vjetore prej 6,8 për qind, ndërsa kreditë rritje prej 5,2 për qind, publikoi sot Banka Popullore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle