0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Rritje vjetore e depozitave të përgjithshme dhe kredive në gusht

- Depozitat e përgjithshme në gusht shënojnë rritje mujore prej 1,2 për qind si rezultat i rritjes së depozitave edhe te amvisëritë edhe te sektori i korporatave, ndërsa në bazë vjetore ka rritje për 1,7 për qind, tregojnë të dhënat e Bankës Popullore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle