Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Rritje e turizmit në Strugë në vitin e pandemisë

- Numri i turistëve në Rajonin e Strugës edhe krahas pandemisë, këtë viti është rritur për rreth 45 për qind në krahasim me vitin e kaluar, informoi drejtori i Agjencisë për Promovimin dhe Mbështetjen e Turizmit, Lupço Janevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle