Ballkan SQBallkan.portal SQ

Rritje e rasteve me Kovid-19 në Mal të Zi për rreth 130 për qind

Në Mal të Zi, gjatë ditëve të fundit ka rritje të numrit të të infektuarve rinj me koronavirus. Prandaj është dhënë rekomandim që të mbahen maska mbrojtëse në aeroporte, hekurudha dhe stacione të autobusëve, si dhe në të gjitha vendet ku mblidhen një numër i madh i njerëzve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle