0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Rritje e numrit të incidenteve të tifozëve në Angli dhe Uells

Numri i incidenteve të denoncuara në ndeshjet e futbollit në Angli dhe Uells është rritur pë 60 për qind në krahasim me sezonin para pandemisë së koronavirusit, publikuan autoritetet britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle