Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rritja e çmimeve të energjisë elektrike në agjendën e Samitit të BE-së

Liderët e BE-së do të diskutojnë për rritjen e çmimeve të energjisë elektrike në Samitin e tyre në gjysmën e dytë të tetorit, prej se çmimet e gazit dhe energjisë elektrike u rriten ndjeshëm në muajt e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle