0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Rritet prodhimtaria e produkteve pyjore në pyjet shtetërore

E gjithë prodhimtaria e produkteve pyjore në pyjet shtetërore në tremujorin e parë është rritur për 4,3 për qind në krahasim me tremujorin e parë të vitit 2021, derisa shitja e asortimenteve është 20.795 metra kub dhe shënon rritje për 18.8 për qind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle