0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Rritet numri i turistëve dhe bujtjeve

Në periudhën janar - qershor të vitit 2021, në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit paraprak, numri i turistëve është rritur për 42,5 për qind, derisa numri i bujtjeve për 54 për qind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle