Botë SQBotë.Portal SQ

Rritet numri i të shtënave dhe viktimave në shkollat në SHBA

Masakra që mbrëmë ka ndodhur në shkollën fillore në Juvaldi, Teksas është një prej 24 incidenteve në shkolla të tilla në SHBA gjatë këtij viti, kumtoi sot gazeta "Uashington post".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle