0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rritet numri i të sapoinfektuarve me koronavirusin në Shkup dhe Tetovë, 13 qytete pa Kovid-19, aktive janë 613 raste

Shkupi dhe Tetova janë qytetet në të cilat  numri i të sapoinfektuarve me koronavirusin edhe më tutje rritet.  Sipas statistikës së djeshme, nga 54 rastet e saporegjistruara nga 3.087 testimet e bëra, madje 32 janë nga Tetova, ndërsa pastaj vijon Shkupi me 13, Dibra me 4, Gostivari dhe Vallandova me nga 2 dhe Kërçova 1. Në 13 qytete nuk ka raste aktive me Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle