0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rritet numri i rasteve të reja me Kovid-19, trendi i paraqitjes së llojeve të reja me siguri do të vazhdojë

Sërish rritje e shifrave të pacientëve të sapodiagnostifikuar me Kovid-19 shënohet gjatë ditës së djeshme. Nga 5.315 testimet e bëra, janë regjistruar 81 raste të reja me Kovid-19. Megjithatë, për momentin  presion në ambulanta dhe spitale nuk ka. Në Klinikën Infektive trajtohen 15 pacientë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle