0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Rritet niveli i ujit të Liqenit të Ohrit dhe Prespës, rriten nivelet e lumenjve

Për një centimetër është rritur niveli i ujit të Liqenit të Ohrit dhe Prespës, ndërsa niveli i Liqenit të Dojranit është njëjtë si dje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle