0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Rritet niveli i ujit të liqeneve të Dojranit dhe Prespës

Për dy centimetra është rritur niveli i ujit të Liqenit të Dojranit, ndërsa për një në Liqenin e Prespës , ndërsa niveli në Liqenin e Ohrit është njëjtë si dje, tregojnë rezultatet e matjeve të fundit të bëra nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle