Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rritet në masë të madhe numri i rasteve të vdekjes nga Kovidi në Shangai, i cili për një muaj ndodhet në “lokdaun”

Është rritur numri i rasteve të vdekjes tek të infektuarit me Kovid në disa ditët e fundit në Shangai, i cili thuajse për një muaj është në izolim të plotë. Këtë e dëshmojnë të dhënat që sot i publikoi Komisioni i qytetit për higjienë dhe shëndet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle