Botë SQBotë.Portal SQ

Rriten tensionet ndërpartiake në Liban

Lideri i partisë shiite libaneze Hezbollah, Hasan Nasralla deklaroi se lëvizja e tij ka 100.000 luftëtarë të armatosur dhe të trajnuar dhe e paralajmëroi partinë kristiane "Forcat libaneze" të mos përpiqet të shkaktojë luftë civile.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle