0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

Rriten blerjet dhe shitjet e produkteve bujqësore

Blerja dhe shitja e produkteve bujqësore në tremujorin e parë të këtij viti është rritur për 2,4 për qind në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar. Gjithsej janë blerë dhe shitur produkte bujqësore në vlerë prej 4,85 miliardë denarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle