Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Rreziqet gjeopolitike e ngritën çmimin e naftës në 91 dollarë për barel

- Çmimet e naftës sot u ngritën në 91 dollarë në tregjet botërore, të nxitura nga shqetësimi për furnizim për shkak të rreziqeve gjeopolitike në Evropën Lindore dhe në Lindjen e Afërt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle