Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rrethi i dytë i zgjedhjeve në Xhorxhia edhe një test për demokratët amerikanë

Duke zgjedhur mes priftit dhe ish-yllit të futbollit, votuesit në Xhorxhia sot do të vendosin për përfaqësuesin e tyre në Senatin e SHBA-së, në zgjedhjet të cilat janë me rëndësi të madhe për presidentin Xho Bajden.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle