0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Rrethi i dytë i zgjedhjeve lokale në 44 komuna, për rrethin e parë do të votohet sërish në një vendvotim në Dibër dhe Shuto Orizarë

- Në rrethin e dytë të Zgjedhjeve të shtata Lokale sot do të votohet për kryetarë në gjithsej 44 komuna në 2481 vendvotime. Të drejtë vote në këto komuna kanë 1 353 990 votues.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle