Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rreth njëqind nobelistë bënë thirrje për paqe në Ukrainë

Më shumë se njëqind fitues të Çmimit Nobel e nënshkruan thirrjen për paqe në Ukrainë dhe i bënë thirrje Rusisë ta tërheqë ushtrinë, publikoi agjencia gjermane e lajmeve DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle