0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rreth dy mijë e 500 persona në karantinë në Gostivar dhe Tetovë

Në Rajonin e Pollogut janë 2424 persona të cilëve u është dhënë vendim për izolim nga Inspektorati shtetëror sanitar dhe shëndetësor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle