0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Rreth 40 minuta pritet në VK Tabanoc

Në vendkalimin kufitar Tabanoc  në kufirin  e Maqedonisë dhe Serbisë pritet rreth 40 minuta për dalje nga vendi, kumtoi Lidhja auto-moto e Maqedonisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle