0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Rreth 30 minuta pritet për hyrje dhe dalje nga Tabanoci

Në vendkalimin kufitar Tabanoc në mëngjes pritet rreth 30 minuta për hyrje dhe dalje nga vendi, ndërsa në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje më të gjata, informoi LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle