Ballkan SQBallkan.portal SQ

Rreth 20.000 të infektuar të rinj me koronavirus në Turqi në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit, 19,918 raste të reja me infektim nga koronavirusi dhe 204 viktima janë regjistruar në Turqi. Gjatë ditës së kaluar, 15.561 pacientë janë shëruar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle