Botë SQBotë.Portal SQ

Rreth 17.000 refugjatë nga Afganistani janë duke pritur në një bazë ushtarake amerikane në Gjermani për transport në SHBA

Rreth 17.000 refugjatë nga Afganistani janë në një bazë ushtarake amerikane në Gjermani dhe janë duke pritur për transport të mëtejshëm në SHBA, pasi janë transferuar nga Kabuli, deklaruan përfaqësues ushtarak amerikan, njoftoi DPA.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle