Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rrëmbyesit e kanë braktisur anijen afër bregut të EBA-s

Rrëmbyesit të cilët janë ngjitur në anijen afër bregut të Emirateve të Bashkuara Arabe në Gjirin e Omanit e kanë braktisur, kumtuan sot autoritetet britanike, pa hollësi dhe shpjegim shtesë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle