Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rregullatori rus i dënon TikTokun, Telegramin, Zumin, Diskordin dhe Pinterestin

- Agjencia ruse për rregullimin e medieve "Roskomandzor" sot njoftoi se do të dënojë disa kompani të teknologjisë informative, duke i përfshirë TikTokun, Telegramin, Zumin, Diskordin dhe Pinterestin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle