Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rregullatori i BE-së e mbështet vaksinën bivalente për vaksinim primar kundër Kovidit

Agjencia evropiane e medikamenteve komunikoi sot se grupi i saj punues për raste urgjente ka konkluduar se vaksinën bivalente RNK kundër Kovid mund ta përdorin fëmijët dhe të rriturit e pavaksinuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle