0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Rregullat për hyrje në Greqi të pandryshuara, vazhdohen edhe për një javë

Dokument i obligueshëm për Kovid-19, formular PLF të plotësuar dhe test i detyrueshëm gjatë hyrjes në vend për ata që udhëtojnë me teste negativ, edhe më tej është parakushti për udhëtim në Greqi , sipas vendimit të ri ministror, që vlejnë edhe për shtetasit  e Maqedonisë së Veriut, ndërsa është vazhduar edhe për një javë, lajmëroi  korrespondentja e MIA-s në Athinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle