0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëPolitikë SQ

Rregullat për hyrje në Greqi janë zgjatur edhe për dy javë – edhe më tutje një test negativ i detyrueshëm

- Rregullat aktuale për hyrje në Greqi, të vendosura një muaj më parë, janë zgjatur edhe për dy javë të tjera dhe një test negativ PCR ose Rapid mbetet i detyrueshëm për të gjithë udhëtarët, qofshin të vaksinuar apo jo, një masë që vlen edhe për qytetarët e Maqedonisë së Veriut, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle