0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

“Roskomnadzor”-i rus e bllokoi faqen e Navalnit dhe 48 faqeve të tjera të ndërlidhura

Byroja shtetërore ruse, e angazhuar për mbikëqyrjen e internetit, “Roskomnadzor” e bllokoi faqen navalny.com. të liderit opozitar ris, Aleksej Navalni I cili prej janarit ndodhet në burg, si dhe 48 faqe të tjera të personave dhe organizatave të lidhura me të, kumtoi sot ekipi I Navalnit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle