0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Ronaldo për ndeshjen kundër Uruguait: Jemi të bashkuar dhe të fokusuar në rrugën drejt qëllimit tonë

Kristiano Ronaldo ka shprehur pritshmëritë e tij për ndeshjen midis Portugalisë dhe Uruguait në kuadër të xhiros së dytë të Kampionatit botëror në Katar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle