Futboll SQSport SQ

Ronaldo për herë të parë në karrierën e tij pa goditje në portën e kundërshtarit në kualifikimet për Kupën Botërore

Kombëtarja e Portugalisë mbrëmë në Lisbonë humbi nga Serbia në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të eliminatoreve për Kupën Botërore 2022 me rezultat (1:2) dhe nuk arriti të sigurojë kualifikim të drejtpërdrejtë në Kupën Botërore që do të mbahet në Katar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle