Sport SQ

Ronaldo ia ofroi shërbimet e tij Interit, klubi e refuzoi për shkak të pagës së tij të lartë dhe rikthimit të Lukakut

Sulmuesi i Mançester junajted, Kristiano Ronaldo, ia ka ofruar shërbimet e tij Interit. Sipas “La Repubblica”, portugezi përmes përfaqësuesve të tij ka ofruar shërbimet e tij jo vetëm për Romën, por edhe për Interin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle