Ballkan SQBallkan.portal SQ

Roja bregdetare turke në disa aksione ka shpëtuar 526 emigrantë të kthyer nga pala greke

- Ekipet e rojës bregdetare të Turqisë gjatë 52 intervenimeve prej 13 deri 25 dhjetor kanë kapur 991 emigrantë dhe 10 kontrabandues të njerëzve, dhe kanë shpëtuar 526 emigrantë të cilët forcat greke i kanë shtyrë në ujërat turke, informon Anadolli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle