0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Roja bregdetare amerikane konfiskoi drogë në vlerë prej 1,4 miliardë dollarëve

Roja bregdetare e Shteteve të Bashkuara të Amerikës kumtoi se ka konfiskuar “sasi impresionuese të kokainës dhe kanabisit në vlerë prej afërsisht 1,4 miliardë dollarëve gjatë disa operacioneve në shtetin e Floridës”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle