Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Roja bregdetare algjeriane shpëtoi 13 emigrantë nga një anije e fundosur

Roja bregdetare algjeriane dje shpëtoi 13 emigrantë ilegal nga një anije e fundosur dhe nxori katër trupa të pajetë, kumtoi sot Ministria e Mbrojtjes e Algjerisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle