Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rjabkov: Shikojmë negativisht në planet e Suedisë dhe të Finlandës për në NATO

Moska shikon negativisht në planet e Suedisë dhe të Finlandës që të përfshihen në NATO, deklaroi sot zëvendësministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Rjabkov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle