Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rjabkov: Moska dhe Uashingtoni nuk janë dakorduar për ekstradimin e kiber kriminelëve

Rusia dhe SHBA-ja nuk kanë arritur marrëveshje për ekstradimin e qytetarëve të lidhur me krimin kibernetik, deklaroi mbrëmë zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergei Rjabkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle