Botë SQBotë.Portal SQ

Rjabkov: Kriza në marrëdhëniet amerikano-ruse është më e keqe sesa në gjatë Luftës së ftohtë

Kriza në marrëdhëniet mes Rusisë dhe SHBA-së mund të jetë edhe më e rrezikshme se situata që e kishin vendet gjatë Luftës së ftohtë, deklaroi mbrëmë zëvendësministri rus Sergej Rjabkov, transmeton TASS.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle