0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQShoqëri SQ

Rinovohen pllakat përkujtimore të laureatëve të NSP në Parkun e Poezisë

Në Parkun e Poezisë në Strugë janë rinovuar pllakat përkujtimore me emrat e shtypur dhe vendi nga i cili janë të gjithë laureatët e "netët strugane të poezisë", të vendosura para pemëve të mbjella, kumtoi Drejtoria e Festivalit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle